Województwo Śląskie

STP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w województwie śląskim

160 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat

Global Entrepreneurship Week to największe na świecie święto przedsiębiorczości, stawiające w centrum uwagi innowatorów, start-upowców i wszystkich tych, którzy swoją działalnością tworzą miejsca pracy, rozwiązują problemy społeczne i ekonomiczne.

Celem organizatorów i partnerów przedsięwzięcia jest inspirowanie ludzi na całym świecie do odkrywania swojego przedsiębiorczego potencjału, rozwijania kompetencji i sieci kontaktów.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa wyjątkowa, bo gromadząca instytucje państwowe i pozarządowe, firmy, szkoły i uniwersytety działające wspólnie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Partnerem ŚTP może zostać każdy. Wystarczy zarejestrować na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl przynajmniej jedno bezpłatne wydarzenie (szkolenie, warsztat, konferencję, wykład) tematycznie związane z szeroko pojętą przedsiębiorczością, które odbędzie się terminie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowanego corocznie w listopadzie.

Tak wielka skala wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia regionalnych koordynatorów oraz partnerów ŚTP. W województwie śląskim rolę koordynatora regionalnego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pełni Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie